Armağan Çağlayan çileden çıktı

Son dönemde art arda gelen zamlar, toplumun birçok kesiminde endişe ve tepkilere neden oluyor. Bu konuda sesini yükselten isimlerden biri de ünlü isim Armağan Çağlayan oldu. Özellikle zeytinyağı fiyatlarındaki artışa tepki gösteren Çağlayan, bu konuda önemli bir konuya dikkat çekti.

‘Zeytin yağlı yiyemem aman’dan nerelere geldi: Zeytinyağına zincir-kilitEkonomi

Sık sık hayat pahalılığından isyan eden Armağan Çağlayan, 5 litre zeytinyağı fiyatının 2 bin 500 TL olmasına tepki gösterdi.

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden ve bu süreçte gösterilerine devam eden Armağan Çağlayan, zeytinyağı fiyatına gelen zamma sitem etti.

Sosyal medya hesabından sık sık gündeme dair yorumlarda bulunan Armağan Çağlayan son olarak yağ fiyatlarına sessiz kalamayarak “5 litre zeytinyağı 2 bin 500 TL. Tweet bitti” ifadelerini kullandı.

Bir takipçisinin ‘kalitesine göre değişiyor’ yorumuna yanıt veren Çağlayan, sahte zeytinyağı tehlikesine de dikkat çekti ve “Zeytinyağı zor iş İris Hanım. Ucuz olanların paçal olma ihtimali çok fazla. Bu sene Ayvalık’ta sahte zeytinyağından çok insanın başı derde girdi maalesef!” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x