Emine Ün: Kızımla yaş farkımız belli olmuyor, genç gösteriyorum

Merhum sanatçı İbrahim Erkal ile birlikte rol aldığı ‘Canısı’ projesi ile hafızalarda yer eden Emine Ün, son olarak 2002 yılında ‘Bayanlar Baylar’ adlı komedi dizisi ile TV’de yer almış, daha sonra tiyatro sahnelerinde izleyiciyle buluşmuştu.

Ün’ün 2004-2009 yılları arasında evli kaldığı oyuncu Emre Kınay’dan Duru adında bir kızı olmuştu.

“YOLLARIMIZI AYIRMAYA KARAR VERDİK”

Emine Ün ile Tolga Karakaş’ın dokuz yıllık evliliği Nisan 2021’de sona ermişti. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran oyuncu, “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” açıklamasını yapmıştı.

ANNESİNİN KOPYASI

Emine Ün ve kızı Duru Kınay, önceki akşam bir etkinliğe katıldı. Gazeteciler ile sohbet eden Emine Ün, kızı Duru ile benzerliği hakkında konuştu.

“ARKADAŞ GİBİYİZ ONUNLA”

Ün, “Kızımla benzerliğimizi ben de çok seviyorum. Yaş farkımız belli olmuyor çünkü biraz ben genç gösteriyorum galiba. Arkadaş gibiyiz biz onunla” diyerek gülümsedi.

“ANNEME ÖZENİYORUM”

Kızı Duru ise, “Ben üniversite hazırlığındayım şu an. Annem’e özeniyorum ben de. Ama tam olarak o yolda ilerleyeceğimi de söyleyemem. Annem ve babamı örnek alıyorum. Oyunculuk teklifleri de geldi ama okulum var şu an. Üniversiteye gideceğim, Londra’ya oradan dönünce bakacağız” dedi.

“EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIR”

Duru Kınay, annesiyle ilgili ise, “Annem çok çalışkandır. Hep başarılı olur çünkü yaptığı her şeyi sevgiyle ve en iyisini yapmaya çalışır” diyerek gülümsedi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x